Almanca Tercüme

Almanca Tercüme
almanca tercümeAlmanca, Federal Almanya Cumhuriyeti ve Avusturya’nın ana dilidir ve birçok ülkede yaygın olarak kullanılmaktadır. Günümüzde milyonlarca insana hitap eden bir tercüme dili olarak karşımıza çıkmaktadır ve dolayısıyla Almanca tercüme en sık çeviri yapılan alanlardan biri olmaktadır. Almanca denince akla Almanya, Almanya denince de akla teknoloji ve endüstri gelir. Bugün 80 milyona yakın nüfusu ile teknolojinin başkenti Almanya’dır. Almanya buradan dünyaya otomotivden, beyaz eşyaya, demiryollarından, yenilenebilir enerjiye kadar birçok alanda teknoloji ihracatında bulunmaktadır.

Peki bu kadar yaygın olan bir dil tercüme sektöründe üst sıralarda olmaz mı elbette olur. Almanca tercüme, İngilizce tercümenin ardından firmamızın en çok hizmet verdiği dillerdendir. Yılda yaklaşık bir milyon karaktere yakın bir çeviriyi Can Tercüme olarak üstlenmekteyiz. Alanında uzman ana dili Almanca olan veya ana dile yakın seviyede Almanca bilen, lisans veya lisansüstü eğitime sahip tercümanlarımız ile Almanca yazılı tercüme ve sözlü tercüme konularında detay odaklı çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Almanca Tercüme konusunda en az 3 yıl profesyonel deneyime sahip yazılı ve sözlü tercümanlarımız işinizin özelliğine göre sizlere sorunsuz tercümeler sunmaktadır. Özellikle teknik Almanca tercüme konusunda firmamız ekibinde bulunan 20’den fazla freelance tercüman ile gerek şirketlerin gerekse bireysel müşterilerin taleplerine karşılık vermektedir. Yazılım, otomasyon, otomotiv, genetik, kimya vb. birçok alanda uzmanlaşmış tercümanlarımız mevcuttur. Bu arkadaşlarımız gerekli CAT araçlarını kullanarak projeleri ihtiyaç duyulan en kısa sürede hazır hale getirir.

Almanca Sözlü Tercüme
Firmamız bünyesindeki Almanca sözlü tercümanlarımız ile sözlü olarak ihtiyacınız ola Almanca tercüme ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz. İster Türkiye’de ister Almanya’da ihtiyacınız olsun, her zaman en üst seviyede yanınızdayız. Almanca sözlü tercümanlarımız gerek teknik bilgileri, gerekse endüstriye olan hakimiyetleri ile sizleri yarı yolda bırakmayacaktır. Almanya’daki fuarlara gitmeden önce yanınızda profesyonel bir tercümanın olmasını istiyorsanız Can Tercüme olarak buradayız.

Çeviri Araçları
Trados, SmartCat, Memsource gibi çeviri yazılımlarına üst düzeyde hakim Almanca Tercümanlarımız dakik biçimde ve detayları atlamadan üst düzey tercüme hizmetleri sunar. İhale evraklarınız, şirket dokümanlarınız, çalışanlarınıza ait kayıtlar ve bireysel Almanca tercüme ihtiyaçlarınız için bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca başka hangi dillerde hizmet verdiğimizi merak ediyorsanız buradan bilgi alabilirsiniz.
©Can Tercüme – 2017

TOP izmir web tasarım