Hizmet Verdiğimiz Diğer Dünya Dilleri

Can Tercüme olarak kapasitemizin büyük bir kısmını da İngilizce dışındaki diğer dünya dillerinin tercümesine ayırmaktayız. Yıllardır büyük bir hızla gelişmekte olan Çince tercüme, yakın komşularımızdan Rusya’da konuşulan Rusça ve yine çok ihtiyaç duyulan Arapça, tercüme hizmeti verdiğimiz diğer dillerin başında geliyor. Öte yandan Balkan Dillerinden Sırpça tercüme, Çekçe tercüme, Bulgarca tercüme, Yunanca tercüme ve Slovakça tercüme de profesyonel olarak destek verdiğimiz tercüme dilleri arasındadır.

Arapçanın yanı sıra komşumuz İran’da ve Afganistan’ın büyük bir bölümünde konuşulan Farsça, Peştu dili ve Kürtçe konusunda da aktif olarak hizmet vermekteyiz. Türki cumhuriyetlerimizde konuşulan Kırgızca, Kazakça, Türkmence, Özbekçe, Azerice tercüme yaptığımız başlıca diller arasındadır. Afganca, Gürcüce, Ukraynaca kuzey ve doğu komşularımız ile olan ilişkilerimiz bakımından aktif olarak dahil olduğumuz tercüme dilleri arasındadır.

Avrupa’ya baktığımızda ise yoğun olarak İtalyanca tercüme, İspanyolca tercüme, Flemenkçe tercümenin yanı sıra, Slovence tercüme, Boşnakça tercüme, Makedonca tercüme, Portekizce tercüme, Arnavutça tercüme, Danca tercüme, Norveççe tercüme, İsveççe tercüme, Fince tercüme, Hırtvatça tercüme, Estonca tercüme konularında hizmet vermekteyiz.

Sadece İspanyolca tercümede 2017 yılında 200 bin sayfadan fazla çeviri yaptığımızı biliyor muydunuz?
Ana dili Farsça olan İran ve Rusça olan Rusya’nın iki milyon karakterden daha uzun ana yasalarını iki ay gibi bir sürede Türkçeye tercüme ettiğimizi biliyor muydunuz?

Uzak doğu dillerinde ise ekimizdeki 50’den fazla tercüman ile en önemli ticari ilişkilerinizi takip ediyoruz. Güney Kore’den mal getirirken Korece, Japonya’dan ürün ithal ederken Japonca, Çin’e iş seyahatine giderken Çince, Tayland’da iş bağlantısı kırmak istediğinizde Tayca, Hindistan’da bir hafta tatil yapmak istediğinizde Urduca tercüme hizmeti veriyoruz. Hiçbir ülke bize uzak değil! Pakistan’da Urduca (ayrıca Saikice), Endonezya’da Endonezce, Singapur’da Malayca ve Tamilce dillerinde tercüme imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Güney Amerika’da konuşulan dillere baktığımızda Brezilya için Portekizce tercüme, Arjantin ve Şili için İspanyolca ve İngilizce, Meksika için İspanyolca tercüme hizmeti vermekteyiz. Brezilya’da evlenmiş ve güzel bir aile kurmuş olabilirsiniz, o halde çocuğunuzun Türk vatandaşlığına geçmesi için gerekli Portekizce tercümeler bizim elimizden geçer.tercüme büroları

Komşumuz Ermenistan’daki iş ilişkileriniz için Ermenice sözlü tercümanlarımız hazır. İsrail’deki iş ilişkileriniz için ise İbranice yazışmalarınızı biz takip ediyoruz. Macaristan’dan canlı hayvan ticareti yapmak istiyorsanız, yine canlı hayvanlara ait şecere kayıtları ve genetik belgelerin çevirisinde biz buradayız.

Letonca ve Litvanyacanın yanı sıra en yakın komşularımızdan Romanya’nın resmi dili Romence konusunda da biz hep buradayız. Siz daha ithalat – ihracat iznine başvurmadan öncelikle bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Avrupa’nın en az konuşulan dillerinden Estonca’nın dünyanın en gelişmiş teknolojilerine sahip sadece Estonya’da konuşulduğunu biliyor muydunuz? Oysa bugün Türkçe dünyada 200 milyondan fazla insan tarafından konuşulmaktadır!

İngilizcenin yanı sıra 65’ten fazla dilde verdiğimiz yeminli ve noter onaylı tercüme hizmetlerimiz ile bir telefon, bir e-mail kadar uzağındayız.

TOP izmir web tasarım