İtalyanca Tercüme

Can Tercüme olarak beş yıldan bu yana birçok dünya dilinde hizmet vermekteyiz. Bu diller arasında önemli bir yere sahip olan ve çeviri hacmimizin yaklaşık yüzde 10’una karşılık gelen tercüme hizmeti İtalyanca Tercümedir. İtalyanca, dünyada asıl olarak İtalya’da ve Malta gibi diğer birçok ülkede ana dil olarak kullanılan yaygın bir dildir.

İtalyanca tercüme başta şirket evrakları olmak üzere birçok alanda müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tercüme hizmetidir. Bünyemizdeki 10’dan fazla İtalyanca tercüman ile, haftanın her günü ve saati İtalyanca tercüme çözümleri sunabilmekteyiz. Ekibimizdeki İtalyanca Tercümanlarımız ana dili İtalyanca veya Türkçe olan, ikinci dili ise ana dil seviyesinde yazabilen ve konuşabilen tercümanlardır. Sözlü ve yazılı İtalyanca Tercüme ihtiyaçlarınızda anlık çözümler üretebilmektedirler.

İtalya’da kurmak istediğiniz bir şirket veya İtalya’ya yapacağınız gezi öncesinde vize almak için gerekli evraklarınızın İtalyanca çevirisi için Can Tercüme olarak İtalyanca tercüme hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İtalya’da bitirdiğiniz okulun diplomalarını ve transkriptlerini, İtalya’dan ülkemize getireceğiniz malların konşimento, irsaliye, fatura vb. evrakların tercümelerini, İtalya’dan ülkemize gelen veya oraya giden şirket temsilcilerinizin Sözlü çeviri ihtiyaçlarını şirketimiz üzerinden rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Tercümelerde asıl olarak dikkat ettiğimiz husus yapılacak tercümenin kalitesidir. Bizim için asıl öncelik müşteri memnuniyetidir ve bunun da asıl çözüm noktası kalitedir. İtalyanca Tercümeleriniz öncelikle deneyimli tercümanlarımız tarafından gözden geçirilerek tercümesine başlanır. Ardından süreç içerisinde bir başka tercümanın da son okuma yapması için süre verilir. Böylece kalite konusundaki standartlarımızı yerine getirmiş oluruz. Ardından belgelerin İtalyanca Yeminli Tercüme veya İtalyanca Noter Onaylı Tercüme yapılması gerekiyorsa, ilgili kaşe ve imza işlemleri tamamlanır. Gerekiyorsa Apostil Onayı ve Dış İşleri Bakanlığı Onayı ile Elçilik onayı da yaptırılarak müşterimize teslim edilir. Teslim şekli elden olabileceği gibi hızlı kargo ile tercüme hizmetimiz ile de olabilir.

İtalyanca tercüme fiyatları ise tercüme edilecek evrakın uzunluğuna, konusuna (teknik, hukuki, medikal) ve istenilen süreye göre değişiklik göstermektedir. Ankara İtalyanca tercüme bürosu arayışınız varsa hiç vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ankara, Çankaya’daki ofisimizde İtalyanca ve diğer tüm dillerde sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

TOP izmir web tasarım