65+ Farklı Dilde Hizmetinizdeyiz!

Tercüme alanlarında insanların ihtiyaçları olan başlıca işler Diploma, Noter Tasdiki gerektiren evraklar, yurtdışında kullanılmak üzere Noter Tasdiki alınmış evrakların Apostil işlemleri, Medikal çeviriler, Akademik çeviriler, Teknik Çeviriler, Web Sitesi çevirileri, Katalog çevirileri, kitap çevirileri, transkript, öğrenci belgesi gibi okul evrakları ve daha birçok çeviri işleridir.

Can Tercüme olarak ihtiyacınız olan alanda, 65 farklı dilde yazılı ve sözlü olmak üzere tercüme ve mütercimlik hizmetleri vermekteyiz. Kurulduğumuz 2013 yılından bu yana sektörde hızlı bir ilerleme kaydederek, tercüme işlerinde Ankara’nın önde gelen bürolarında biri olduk. İşimize duyduğumuz saygı ve azmimiz ile kısa sürede büyük referanslar elde ettik ve elde ettiğimiz deneyimlerimizi her geçen gün biraz daha kalitemize kattık.

İhtiyacınız olan alanda, ihtiyacınız olan dildeki işlerinizde sizlere yardımcı olmamızı isterseniz bize internet sitemizden veya telefonlarımızdan ulaşabilir ve tercüme işlerinize çok hızlı teklif alabilirsiniz.

Büyük firmalar için uygulamaya soktuğumuz sürekliliği olan tercüme işlerinde geçerli Çeviri Hafızası seçeneğimiz ile birbirine benzer veya aynı konudaki işlerde daha hızlı ve uygun çözümler sunuyoruz. Translation Memory yani Çeviri Hafızası güncel tercüme araçlarının (CAT) kullanılması ile müşteriye özel bellek ve terimce oluşturma işlemidir. Böylelikle çok uzun işler bile kısa sürede müşterilerimize teslim edilebilmektedir.

Ayrıca tercümeler için oluşturduğumuz Acil Çeviri hizmeti ile de aciliyeti olan önemli evraklarınızı en kısa sürede sizlere onaylı veya taranmış olarak teslim ediyoruz.

Sizler de Can Tercüme olarak sunduğumuz tercüme işlerine yönelik tekliflerimizden ve hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, haftanın 7 günü işlerinizde yardımcı olabiliriz.

TOP izmir web tasarım