İspanyolca Tercüme

İspanyolca Tercümelerde Profesyonel İş Ortağınız
Dünya dilleri arasında yoğun olarak çalıştığımız dil çiftleri arasında İspanyolca Tercüme de gelmektedir. Bu tercüme dilinde genel olarak tüm konularda yazılı ve sözlü tercüme hizmetlerini profesyonel kadromuz ile sunmaktayız.

Can Tercüme olarak İspanyolca tercüme işlerinizde en üst kaliteyi vadetmekteyiz. Tüm metin türlerinde ve diğer çeşitli taleplerinizde bizlerden bilgi alabilirsiniz. İspanyolca tercüme genel olarak ihale evraklarının tercümesinde, vize başvurularında Türkçe belgelerin İspanyolcaya çevrilmesinde, İspanya’ya yapılacak iş gezilerinde sözlü tercüman desteği verilerek, teknik kılavuzların İspanyolcaya veya Türkçeye çevirilerinde ve daha birçok genel beya teknik metnin çevirisinde gerekli olan bir tercümedir.

İspanyolca Yeminli Tercüme
İlgili evraklarınızın sadece İspanyolcaya tercümesi yeterli değil ve ayrıca yeminli tercüman kaşesi gerekli ise sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz. Yaptığımız tüm çevirileri gerektiğinde Yeminli Tercüman Kaşesi vurarak sizlere teslim ediyoruz. Bunun için işin değerlendirme aşamasında bzlere bilgi vermeniz yeterli. İspanyolca yeminli tercüme, Türkçeden İspanyolcaya veya İspanyolcadan Türkçeye yapılan çevirinin en son kontrolünden sonra çıktı alınarak Noterde yemin zaptı bulunan tercüman tarafından kaşelenerek imzalanmasıdır. Böylece evraka yurtiçinde geçerli resmiyet kazandırılmış olur. İspanyolca yeminli tercüme husundan daha fazla bilgi için Yeminli Tercüme sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

İspanyolca Noter Onaylı Tercüme
Çevirisi yapılan evrakların resmi makamlarca noter onaylı tercümesi istenebilmektedir. Bu durumda evraklarınızın tercümes tamamlandıktan sonra Noter Onayı için hazırlanması gereklidir. Bu işlemi müşterimizin talebi halinde biz yapmaktayız. Diğer durumlarda müşterimiz kendisi de ilgili noterimizden tercümeyi onaylatabilir. Yapılan İspanyolca Tercüme sadece tercümanın imzasının bulunduğu noterden tasdik edilebilir. Başka bir noterden tasdik edilmesi mümkün değildir. Bu konuda bilgi sahibi olmak önemlidir. Noter onaylı İspanyolca tercüme konusunda faha daha fazla bilgiyi ilgili sayfamızda bulabilirsiniz.

İspanyolca Simultane Tercüme – İspanyolca Ardıl Tercüme
Toplantılarınızda İspanyolca Türkçe veya İspanyolca ile başka bir dil arasında sözlü tercüman ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Ana dili İspanyolca olan veya ana dil düzeyinde İspanyolca bilen tercümanlarımız ile haftanın tüm günü hizmet verebilmekteyiz. Ankara ve İstanbul’da yerleşik tercümanlarımız talep halinde Türkiye’nin tüm illerine ve ilçelerine gidebilmektedir. Gerekli simultane ekipman temini de sağladığımız sözlü tercümeleriniz için bize danışabilir veya Sözlü Tercüme sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. Sözlü tercüme ihtiyaçlarınız için toplantı tarihinden en az bir hafta önce bizlerle irtibata geçmenizde fayda vardır.

İspanya’da yapacağınız bir iş gezisinde yanınızda deneyimli bir tercümanın olmasını istiyorsanız yine İspanya’da yerleşik tercümanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Tercümanın gideceğiniz ülkede olması sizlere yol masrafları açısından oldukça avantaj sağlayacaktır. Ayrıca coğrafya bilgileri sebebiyle daha rahat bir seyahat olma ihtimali yüksektir.

Neden Can Tercüme?
Çünkü biz 5 yıldan fazladır 65’ten fazla dünya dilinde profesyonel tercüme hizmetleri sunmaktayız. Bu kapsamda çeviri işlerinizde gözünüzün arkada kalmasını istemiyorsanız sizleri ofisimize bekleriz.

TOP izmir web tasarım