Farsça Tercüme

Sınır komşumuz olan İran İslam Cumhuriyeti’nin resmi dili Farsçadır. Farsça dünya çapında yaklaşık 200 milyona yakın kişi tarafından birinci veya ikinci dil olarak konuşulmaktadır. Biz de Can Tercüme olarak uzun yıllardan bu yana profesyonel Farsça Tercüme hizmetleri vermekteyiz.

Farsça tercüme özellikle İran bölgesinde öneme sahiptir. Ayrıca Farsça’nın konuşulduğu Azerbaycan, Özbekistan, Tacikistan gibi diğer komşu ülkelerde yapılacak iş ve işlemler için gerekli bir süreçtir. İlgili bölgelerde alınan ihale işlerinde devlet kurumları ve kişiler ile irtibata geçebilmek ve işlemleri yürütebilmek için yazılı ve sözlü Farsça tercüme hizmetlerine gerek olacaktır. Öte yandan İranlı firmaların veya kişilerin Türkiye’de yapacakları iş ve işlemlerde de yine Farsça-Türkçe tercümeye ihtiyaç vardır. Can Tercüme olarak her türlü yazılı ve sözlü çeviri konusunda destek vermekteyiz.

Farsça Yeminli Tercüme ve Farsça Noter Onaylı Tercüme
Farsça tercümelerde asıl olarak verilen hizmetleri sıralamak gerekirse, Yeminli Farsça Tercüme, Noter Onaylı Farsça Tercüme, Farsça Tercüme Konsolosluk Onayı başta gelmektedir. Ardından Farsça Diploma Çevirisi, İran Pasaportu Çevirisi, Farsça Transkript Denklik Belgesi çevirisi, Farsça Kitap çevirisi, makale çevirilerini sayabiliriz. Teknik doküman çevirileri, ihale evrakları tercümesi, evlilik belgeleri tercümesi, Farsça öğrenci belgeleri çevirisi, İran vize belgeleri de önemli çeviri alanlarıdır. İran vatandaşlık belgeleri, İran Dış İşleri bakanlığı çevirileri, Farsça hukuk belgeleri, Farsça medikal ve teknik belgeler diğer çeviri türleridir.

Tercümede önemli olanın her zaman kalite olduğu bilinciyle, Farsça tercümelerde de müşterilerimizin işlerine çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Bünyemizdeki 10’a yakın serbest Farsça tercümanımızla 7 gün 24 saat hizmet verebilme kapasitesine sahibiz. İşinizin büyüklüğü ne kadar olursa olsun, proje koordinasyonumuz sayesinde istediğiniz teslim sürelerine uygun hareket edilecektir.

Farsça tercümanlarımız alanında uzman, en az Lisans Diplomasına sahip ve Farsçayı ana dil seviyesinde konuşup yazabilen tercümanlardır. Yazılı ve yeminli tercüme hizmetlerimizin yanı sıra, Noterlerde, Tapu Dairelerinde ve mahkemelerde Farsça sözlü tercüme hizmetleri de sunmaktayız. Tercümanlarımızın sahip oldukları Noter Yemin belgesi ve Adli Bilirkişi Tercüman belgeleri sayesinde işlemleriniz sorunsuz bir şekilde yürüyecektir.

Müstakbel eşinizin İranlı olması veya Farsça konuşması durumunda Nikah öncesinde ve nikah sırasında Farsça tercüman ihtiyacınız olacaktır. Bize en az 1 gün önceden başvurmanız durumunda sizler için tercümanlarımızı görevlendirebiliriz. Ayrıca Amerika veya Kanada gibi ülkeler için yapacağınız vize başvurularında yine İngilizce veya Türkçe bilmiyorsanız Farsça tercümanlarımız size refakat tercümesi ile hizmet verecektir.

Diğer tercüme dillerimiz ve Farsça tercümelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize telefon numaralarımızdan ( 0312 419 8323) veya mail adresimizden ( cantercume@gmail.com) ulaşabilirsiniz.

TOP izmir web tasarım